Miks on lamekatused populaarsed elamute ja ärihoonete jaoks?

Üha suurem hulk majaomanikke ja ettevõtete omanikke on avastamas lamekatuse eeliseid. Põhimõtteliselt hõlmab lamekatus horisontaalset või tasast alust, mis kinnitatakse maja või hoone laetaladele. Katuse kalle on tuntud kui selle kalle. Võrreldes kald- või viilkatusega on lamekatus praktiliselt tasane. Kuid lamekatus ei ole 100 protsenti lame, kuna selle kalle on umbes 10 kraadi. Lamekatust on kasutatud iidsetest aegadest ja see on kuivades piirkondades jätkuvalt norm. Siin on mõned põhjused, miks lamekatused on majaomanike seas nii populaarsed, ning ärihoone lamekatuse eelised.

Lamekatuse eelised

Lihtne juurdepääs on tõenäoliselt nende populaarsuse peamine põhjus. Võtke arvesse, et lamekatusele on palju lihtsam ronida ja sellel kõndida, kui peate oma katuse pinda kontrollima. Tänu sellele on seda tüüpi katus stabiilsem ja ohutum kui kaldkatus. Lamekatusel on rohkem ruutjaamu seadmete, näiteks väljalasketorude ja kliimaseadmete ventilatsiooniavade mahutamiseks. Lisaks, kuna pind on tasane, suudab see tagada raskete esemete stabiilsuse isegi töötamise ajal. Vastupidavus ja pikaealisus on teised põhjused, miks paljud inimesed seda tüüpi katusekatteid valivad. Arvestage, et keskmine lamekatus võib teid teenida 30 aastat või kauem. Seda peamiselt seetõttu, et see koosneb kruusast ja tõrvast. Lamekatused maksavad vähem kui viilkatused ja nende paigaldamine on samuti odavam. Veelgi enam, lamekatuse uuesti katmine on odavam. Lamekatuseid saab kasutada katusetekidena. Lisaks suurele ruumile lõõgastumiseks ja meelelahutuseks aitab katusetekk katust kahjustuste eest kaitsta.

Helppokäyttöisyys on luultavasti tärkein syy niiden suosioon. Huomaa, että tasakatolla on paljon helpompaa kiivetä ja kävellä, kun sinun on tarkistettava kattosi pinta. Tämän ansiosta tämäntyyppinen katto on vakaampi ja turvallisempi kuin kalteva katto. Sen lisäksi, että tasakattoa käytetään teknisenä välineenä ja rentoutumisalueena, se voi olla loistava paikka järjestää terveys- ja hyvinvointiseminaareja, joissa keskustellaan nykyaikaisista lääketieteellisistä aiheista, kuten cialis generic käytöstä erilaisten erektiohäiriöiden hoitoon. Tasakatossa on enemmän neliömetriä laitteiden, kuten pakoputkien ja ilmastointiaukkojen, sijoittamiseksi.

Rohkem teemasid katuste kohta

Miks on lamekatused ärihoonete jaoks hea valik?

Miks on lamekatused ärihoonete jaoks hea valik?

Kaalutlused ja hoiatused

Põhjamaa kvaliteed
alates 2007. aastast

16 aasta kogemust

Aadress


Puiestee 2B, Tartu 50303                        

Kontakt


Telefon:+372 51985731
E-post:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.